Kimpok Technology Co., Limited
Ekspert COFDM
Bezprzewodowa komunikacja wideo mobilnego                                       

Dom
Produkty
||
Dom

Kimpok Technology Co., Limited Wycieczka po fabryce

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Świetna obsługa i świetne produkty! Dziękujemy i czekamy na zakup kolejnych produktów od Ciebie.

—— znak

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited

 • Linia produkcyjna

  1. Wyższa jakość, niższe ceny

  Dobrze znaną korzyścią ze sprzedaży bezpośredniej jest możliwość oferowania produktów wysokiej jakości po niższych cenach. Kupując od Kimpoka, nie musisz rezygnować z wydajności za cenę. Nasi klienci po prostu otrzymują więcej za mniej.

  2. Wiedzę wsparcie

  Bardzo poważnie traktujemy wsparcie techniczne. W rzeczywistości Kimpok zatrudnia tyle samo personelu technicznego, co my, sprzedawców. Kupowanie w Kimpok zapewnia bezpośredni dostęp do naszego zespołu ekspertów, którzy zajmują się każdym aspektem rozwoju produktu - od projektowania i testowania po wsparcie.

  3. Gwarantowana niezawodność

  Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań klienta, słyszymy o nim - bezpośrednio od naszych klientów i wprowadzamy wszelkie niezbędne zmiany, aby zapewnić pozytywne wrażenia. Ta bezpośrednia informacja zwrotna, w połączeniu z kontrolą rozwoju produktu, daje Kimpok możliwość budowania niezawodnych rozwiązań, wspieranych przez wiodące w branży gwarancje i bezpłatne nieograniczone wsparcie techniczne. Po prostu - stawiamy na nasze produkty.

  4. Projekty sterowane przez klienta

  Bezpośrednia informacja zwrotna od naszych klientów ma ogromny wpływ na rozwój produktu - od wydajności do użyteczności - i pozwala Kimpok lepiej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Kimpok dostosowuje również rozwiązania, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów - możliwości możliwe dzięki bezpośredniej relacji.

  5. Najnowsza technologia szybciej

  Bezpośrednia relacja z naszymi klientami pozwala Kimpokowi lepiej zrozumieć zapotrzebowanie na nasze produkty i wprowadzać nowe produkty, ponieważ są one dostępne. Te zalety pomagają zapewnić, że mamy rozwiązania, które chcesz, kiedy chcesz - podczas gdy nasi konkurenci wciąż promują wczorajszą technologię.

  6. Spokój ducha

  W końcu kupujesz sprzęt bezpieczeństwa dla większego spokoju ducha. Jeśli szukasz wysokiej jakości, najnowszej technologii, wyjątkowej niezawodności i najlepszego wsparcia, Kimpok zapewnia - po niższej cenie niż nasza konkurencja. Jesteśmy zaufanym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa wideo od ponad 20 lat i będziemy tu przez wiele lat.

 • OEM / ODM

  Firma Kimpok Technology Co., Limited oferuje usługi OEM / ODM dla nadajnika COFDM, odbiornika COFDM, siatki IP oraz systemu bezprzewodowej rejestracji obrazu . Dzięki naszej wykwalifikowanej technologii COFDM i bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić Ci unikalne dostosowania, które wyróżnią Twój produkt od reszty. Dzięki rozwiązaniom OEM / ODM firmy Kimpok możesz być pewien, że otrzymasz jedyne w swoim rodzaju produkty do jedynego w swoim rodzaju biznesu.

  Nasze usługi:

  1. Jednoetapowe rozwiązanie ODM / OEM;
  2. 24-godzinne wsparcie techniczne;
  3. Dożywotnia konserwacja (części zamienne będą naliczane po roku);
  4. Zapewnienie profesjonalnego projektowania i budowy systemu;
  5. Dostaniesz dobrą cenę i wysoką jakość, ponieważ jesteśmy doświadczonym producentem w dziedzinie bezprzewodowej transmisji mikrofalowej od 1998 roku, jesteśmy źródłem.

  Bez względu na to, jaką masz bezprzewodową aplikację monitorującą lub budżet, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

  Skontaktuj się z nami! Możemy dostosować każde rozwiązanie do twoich wymagań.

 • R & D

  Kimpok Technology Co., Limited

Szczegóły kontaktu
Kimpok Technology Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Charlene Chen

Tel: +86-13480148235

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)