Kimpok Technology Co., Limited
Ekspert COFDM
Bezprzewodowa komunikacja wideo mobilnego                                       

Dom
Produkty
||
Dom

Kimpok Technology Co., Limited

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Świetna obsługa i świetne produkty! Dziękujemy i czekamy na zakup kolejnych produktów od Ciebie.

—— znak

Im Online Czat teraz

Kimpok Technology Co., Limited

1 2 3 4 5
Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Technologia Kimpok
Ilość pracowników : >150
Coroczne wyprzedaże : 3 Million-5 Million
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%

Kimpok Technology jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem high-tech w rozwoju i produkcji. Firma powstała w 1998 roku i znajduje się w Shenzhen w Chinach. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanego bezprzewodowego systemu komunikacji mikrofalowej do transmisji, UAV, publicznego nadzoru i przemysłu obronnego. Poprzez ciągłe inwestowanie w innowacje i łączenie wyjątkowych produktów i usług, Kimpok oferuje najlepsze rozwiązania, które pozwalają naszym klientom jeszcze skuteczniej wykonywać swoją pracę.

Kimpok Technology ma bardzo silny zespół techniczny i potencjał badawczo-rozwojowy. poświęciliśmy się opracowaniu wysokiego poziomu bezprzewodowego mobilnego systemu nadzoru wideo do stosowania organów ścigania i wojskowych, sił polowych, radaru, śmigłowca R / C, bezpieczeństwa i ochrony, departamentów rządowych, wojskowych, systemów bezpieczeństwa, pola naftowego, statku, dużych kopalni, fabryki i tak dalej.

Przez ostatnie 15 lat Kimpok Technology nieustannie koncentruje się na badaniach i innowacjach w branży bezprzewodowej transmisji danych w mobilnych sieciach wizyjnych w środowiskach LOS / NLOS, w szczególności w przypadku bezzałogowego statku powietrznego (UAV), obszarów powietrznych i obszarów manewrowych żołnierzy. Modulacja COFDM i nadajnik / odbiornik TDD to nasze wyraźne zalety. Wszystkie produkty muszą być ściśle kontrolowane za pomocą amerykańskiego oryginalnego (HP) analizatora widma i niemieckiego (Rohde & Schwarz) Network Analyzer.

Nadajnik i odbiornik są wyposażone w funkcję przeciwzakłóceniową, wysoką jakość obrazu, odległość transmisji na duże odległości i mają wysoką ocenę w tym obszarze. Programowanie i długoterminowe programowanie firmy jest kluczem do tego, aby stać się liderem w tej dziedzinie. Zawsze uważamy, że możemy to zrobić. Będziemy nieustannie koncentrować się na badaniach i innowacjach w branży bezprzewodowej transmisji mikrofalowej.

Zapraszamy do skorzystania z Twoich potrzeb, postaramy się spełnić Twoje wymagania, a niestandardowe wykonane specjalnie dla Ciebie ". Twoje wsparcie i sugestie są naszą motywacją". Naszym celem jest zapewnienie naszym użytkownikom na całym świecie ekskluzywnego, zaawansowanego systemu bezprzewodowej wideografii.


Testowanie urządzeń:

Szczegóły kontaktu
Kimpok Technology Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Charlene Chen

Tel: +86-13480148235

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)